"У серці зоріє святе ім'я Генія"

День пам'яті героїв битви під Крутами

"Україна - територія гідності та свободи"

Свято Покрови

Зустріч з поетесою

"Карпатська Україна - тріумф і трагедія одного дня (До 80-річчя з дня проголошення)"

"Афганістан: подвиг, біль, пам'ять"

Міжнародний день рідної мови

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

День Соборності

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

"ПАМ'ЯТЬ НЕ СТЕРТИ РОКАМИ"

23-26 листопада 2018 року у школі пройшли жалобні заходи до Дня пам’яті жертв голодомору в Україні 1932-1933 років.

Педагог-організатор Булина В.М. разом з учнями 10 класу провела виховний захід «Пам'ять не стерти роками», під час якого хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих. В цю мить кожен школяр замислився про той непереборний жах, який охоплює людину в момент, коли дитина просить у матері їсти, а навіть малесенького шматочка хліба немає.

У шкільній бібліотеці діяла виставка, присвячена пам'яті жертв Голодомору.

/Files/photogallery/IMG_2886.JPG/Files/photogallery/IMG_2888.JPG/Files/photogallery/IMG_2890.JPG/Files/photogallery/IMG_2884.JPG

ОСІННІ ДНІ 1944 РОКУ

З нагоди 74-ї річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників вчитель історії Касинець Т.М. разом з учнями 11 класу провела виховний захід на тему: «Осінні дні 1944 року». Учні вшанували героїчний подвиг і жертовність українського народу у Другій світовій війні.

Бібліотекарем школи Косовілкою Г.І. було організовано книжкову виставку, присвячену 74-ій річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників.

/Files/photogallery/IMG_2712.JPG

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня 2018 року учні школи взяли участь в районному концерті, присвяченому Дню захисту дітей. Вони виступили на сцеці Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру ім. братів Шерегіїв із піснею «Україна – це я» (кер.Булина В.М.).

Після святкового концерту учні мали змогу поласувати смачним морозивом, а потім переглянули цікаву виставу. Всі задоволені та щасливі повернулися додому.


/Files/photogallery/IMG_8007.JPG

/Files/photogallery/IMG_8003.JPG/Files/photogallery/IMG_8005.JPG

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

31 травня 2018 року у школі відбулося свято Останнього дзвоника. На урочисту лінійку зібралися учні, вчителі, гості та батьки.

Директор школи Касинець В.І. із вітальним словом звернулася, в першу чергу, до випускників, у яких з цього дня починається широка дорога у доросле життя. Вона привітала також і першокласників, які уже на рік стали дорослішими.

Директор школи вручила грамоти та нагороди учням школи, які протягом року брали активну участь у конкурсах, олімпіадах та змаганнях.

О.Іоанн поблагословив випускників та учнів школи, побажав їм міцного здоров'я та Божої ласки.

/Files/photogallery/IMG_7959.JPG

/Files/photogallery/IMG_7952.JPG

/Files/photogallery/IMG_7957.JPG

/Files/photogallery/IMG_7956.JPG

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

/Files/photogallery/IMG_7765.JPG

/Files/photogallery/IMG_7771.JPG/Files/photogallery/IMG_7772.JPG/Files/photogallery/IMG_7766.JPG

17 травня 2018 року вчителі та учні школи взяли участь у святкуванні Всеукраїнського дня вишиванки. Педагог-організатор Булина В.М. підготувала флеш- моб,у якому виступили 49 учнів 1-9 класів.

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

14 травня 2018 року на базі Лінцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся І (районний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Ця гра є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

У І етапі взяли участь Рої трьох шкіл – Лінцівської, Киблярівської та Пацканівської. Кожен Рій складався з 6 учасників: 4 хлопців та 2 дівчат.

Всі учні мужньо та відважно змагалися у таких видах: визначення азимуту за допомогою компаса, «козацький шлях», віджимання, перетягування линви, перенесення потерпілого на ношах, розпалювання багаття та встановлення на швидкість намету.

Найкращим і найспритнішим виявився Рій Киблярівської ЗОШ І-ІІ ступенів, друге місце розділили Рої Лінцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Пацканівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

/Files/photogallery/IMG_7740.JPG

/Files/photogallery/IMG_7748.JPG

/Files/photogallery/IMG_7745.JPG

/Files/photogallery/IMG_7751.JPG/Files/photogallery/IMG_7752.JPG /Files/photogallery/IMG_7753.JPG

«Великий слов'янин з-під Бескидів»

10 травня 2018 року учні 10 класу разом з класним керівником Голич Н.Ю. підготували виховний захід «Великий слов'янин з-під Бескидів», під час якого вони із захопленням розповідали про життєвий і творчий шлях видатного українського історика, філолога, етнографа та фольклориста Юрія Івановича Гуци – Венеліна.

Учні 9-11 класів брали активну участь у конкурсі на кращий твір «Ми повинні пам’ятати своїх виданих діячів».

/Files/photogallery/IMG_7698.JPG

/Files/photogallery/IMG_7700.JPG

«Герої України, уклін Вам до землі…"

8 травня 2018 року відбувся меморіальний урочистий захід «Герої України, уклін Вам до землі…", який підготувала вч.історії Касинець В.І. рпзом з учнями 11 класу. Під час виступу учні згадали події 1939-1945 років та віддали шану загиблим солдатам хвилиною мовчання.

/Files/photogallery/IMG_7679.JPG

/Files/photogallery/IMG_7682.JPG

/Files/photogallery/IMG_7676.JPG

Благослови той день і час,

Коли прослалась килимами

Земля, яку сходив Тарас

Малими босими ногами…

Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Творчість цього поета можна не любити, можна критикувати, можна ставитися до неї із великою любов’ю… У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого. У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі? Син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак, що не має змоги розвинути свій талант художника… Про ці факти з життя Тараса Григоровича ми знаємо давно. Повторюємо їх як завчену раз і назавжди інформацію, анітрохи не замислюючись над їх справжньою сутністю: яку ж силу духу слід мати, щоб у таких умовах не зламатися, не збайдужіти душею, не зчерствіти серцем, а все думати і піклуватися про свій народ?

У нашій школі також не забувають про великого Кобзаря.Вч.української мови та літератури Голич Н.Ю.провела відкриту виховну годину з учнями 10 класу на тему "І говорило полотно про муки,про його будні і його свята",а вч.Костак М.М. - виховну годину з учнями 1 класу "Т.Шевченко-співець українського народу".

/Files/photogallery/IMG_6850.JPG/Files/photogallery/IMG_6854.JPG

Учні брали активну участь у грі "Шевченківське лото"(вч.Драбова З.Е.) та охоче декламували вірші Шевченка.

/Files/photogallery/IMG_6853.JPG

Карпатська Україна

У Лінцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшли заходи, приурочені 79-й річниці Карпатської України.

Карпатська Україна(до 26 жовтня 1938 Підкарпатська Русь)— автономна республіка у складі Чехо-Словаччини в 1938–1939 рр., Українська незалежна держава— в основному на гірській частині території Закарпаття з 15 березня до 16 березня 1939року.

Назва неофіційно вживалася і до1938року для означення більшої частини території нинішньогоЗакарпаття.

До 79- ї річниці Карпатської України в школі проведено такі заходи:

- виховні години «Історія Карпатської України - історія боротьби українців за незалежність» (5-11 кл.);

- виховний захід«Карпатська Україна» (1938-1939) (вч.історії Касинець Т.М.)

- виставка літератури «Карпатська Україна (бібліотекар Косовілка Г.І.).

"Ціною життя"


14 грудня 2017 року у нашій школі відбулося вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській ЧАЕС. Вчитель історії Касинець Т.М. разом з учнями 10 класу провела виховний захід «Ціною життя».

Вчителька наголосила, що Чорнобильська трагедія забрала життя багатьох людей, завдала школи здоров'ю мільйонів українців, її наслідки ще довго відчуватимуть на собі майбутні покоління.

Учні переглянули документальний фільм про Чорнобиль «Ціною життя», висловили почуття вдячності тим людям, які не побоялися вступити в нерівну боротьбу з таким страшним ворогом.

Голодомор 1932-1933 рр.


27 листопада 2017 року у школі було проведено виховний захід «Голодомор 1932-1933 рр.», який підготувала вчитель історії Касинець Т.М. Під час виступу учні 8 класу розповіли присутнім про справжній геноцид української нації, зачитали спогади тих, хто вижив у цій нелегкій боротьбі.

Касинець Т.М. наголосила, що моральним обов'язком справжнього українця є вшанування пам'яті жертв Голодомору – запалення свічки на своєму вікні.

/Files/photogallery/IMG_5088[1].JPG


"Революція гідності"


21 листопада 2017 року у школі було проведено виховний захід «Революція Гідності», який підготувала вчитель історії Касинець Т.М. Під час виступу учні 10 класу ознайомили присутніх із основними подіями, які відбувалися на Майдані у 2013-2014 роках. Касинець Т.М. побажала всім присутнім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу. Вона наголосила, що потрібно гордитися нашими співвітчизниками, які захищають територіальну цілісність нашої держави./Files/photogallery/IMG_5092[1].JPG


Тиждень української мови


З 6 по 10 листопада 2017 року у школі пройшов тиждень української мови та літератури. Кожен день був насичений конкурсами, змаганнями, КВК. Учні 5-6 класів змагалися у грі веселих та кмітливих, де перемогу отримали учні 6 класу.

Учні 10-11 класів взяли участь у грі «Мово українська, гордосте моя», в якій перемогла команда учнів 10 класу.

/Files/photogallery/IMG_4902[1].JPG

9 листопада учні 9-11 класів разом з вчителями школи долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту, який цього року проходив під девізом «Нас багато. Ми різні. Але нас об'єднує спільна мета».

/Files/photogallery/IMG_4864[1].JPG

Закінчився тиждень української мови та літератури святковим концертом, який підготували учні 6 та 11 класів.

/Files/photogallery/IMG_4901[1].JPG/Files/photogallery/IMG_4899[1].JPG

У 10 класі було проведено відкриту виховну годину «Бринить, співає наша мова…». Учні мали змогу поглибити свої знання про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови, показати її красу і багатство, а також необхідність у житті людини.

/Files/photogallery/IMG_4900[1].JPG

Кiлькiсть переглядiв: 493